Najnowsza oferta

Zobacz nieruchomości w aktualnej ofercie

Przystań “Róża Wiatrów” – Mielno gm. Grunwald

Przystań “Róża Wiatrów” to zabudowana trójkondygnacyjnym budynkiem nieruchomość w Mielnie, gminie Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim położona
bezpośrednio nad jeziorem Mielno. Niewątpliwym atutem “Róży Wiatrów” jest przystań z podnoszonym pomostem oraz altaną, jak również utwardzone nabrzeże tworzące port jachtowy.

Zobacz nieruchomość >>

Pałac Malina w Kutnie na sprzedaż

Ten wspaniały XIX-wieczny pałac jest w doskonałym stanie, widocznym na zdjęciach. Gotowy do użytku „od zaraz” bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek istotnych nakładów inwestycyjnych. Otoczony jest wspaniałym ogrodem wraz ze stawem zarybionym przepięknymi okazami egzotycznych gatunków ryb. Pałac ma 20 pokoi noclegowych, każdy z własną łazienką i prysznicem oraz licznymi, przepięknymi, reprezentacyjnymi salami oraz pokojami, w tym z salą balową, w pełni wyposażoną kuchnią i barem w kondygnacji podziemnej oraz strefą wypoczynku.

Zobacz nieruchomość >>

Barciany, POLSKA. Zamek germańskich rycerzy na sprzedaż

Średniowieczny Zamek Krzyżacki jest doskonałym przykładem architektury militarnej Zakonu Krzyżackiego – jednego z najlepiej zachowanych zamków konwentualnych (tj. Budowli wzniesionej jako siedziba władzy terytorialnej i rycerzy stanowiących jej załogę). Zamek położony jest w jednym z najpiękniejszych regionów Polski – Mazurach, w sąsiedztwie wielu atrakcji turystycznych oraz miejscowości zaliczanych do topowych mazurskich lokalizacji.

Zobacz nieruchomość >>