fbpx

Przystań “Róża Wiatrów” – Mielno gm. Grunwald

INFORMACJE WSTĘPNE

W niniejszej prezentacji pragniemy przedstawić Państwu produkt inwestycyjny – zabudowaną trójkondygnacyjnym budynkiem nieruchomość w Mielnie, gminie Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim położoną bezpośrednio nad jeziorem Mielno. Przystań “Róża Wiatrów” – bo pod taką nazwą funkcjonuje obecnie prowadzony na nieruchomości pensjonat – to miejsce niezwykłe, o doskonałej lokalizacji, zaledwie 5 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora Mielno, z pokojami z bezpośrednim widokiem na jezioro.

Niewątpliwym atutem “Róży Wiatrów” jest przystań z podnoszonym pomostem o powierzchni 52,2 m2 oraz altaną o kubaturze 43,3 m3, jak również utwardzone nabrzeże tworzące port jachtowy. Wszystkie urządzenia portowe posiadają wszelkie wymagane pozwolenia wodno-prawne.

Nieruchomość posiada w pełni uregulowany stan prawny, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek obciążeń prawno-finansowych.

0
Powierzchnia Nieruchomości (ha)

Bezpośredni dostęp do jeziora

INFRASTRUKTURA

Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę zezwalającą na jej całkowite wykorzystanie zarówno na cele turystyczne, jak i mieszkalne.

Całość Nieruchomości ogrodzona została płotem metalowo-drewnianym na wysokiej podmurówce z kamienia. Główna brama wjazdowa otwiera się automatycznie.

Podwórze Nieruchomości mieści kilka samochodów i wyłożone zostało kostką, z wybudowaną podziemną instalacją odwodnieniową.

Na Nieruchomości stworzono także odrębny wybieg dla psów.

Teren Nieruchomości został ogrodniczo zagospodarowany – drzewka ozdobne, krzewy ozdobne, kwiaty, trawniki.

Nieruchomość podłączona jest do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej dwoma niezależnymi przyłączami wodnymi.

Stworzono trzy sposoby ogrzewania: piec CO na ekogroszek o mocy 75 KW, kominek z płaszczem wodnym o mocy 42 KW oraz dodatkowe ogrzewanie gazowe.

WNĘTRZE PENSJONATU

W budynku mieszkalnym użytkowanych jest:

  • 15 pokoi
  • 10 łazienek
  • 3 kuchnie (w pełni wyposażonych),
  • salon z kominkiem i barem o powierzchni 90m2, w pełni wyposażony
  • pomieszczenie rekreacyjne, z bezpośrednim widokiem i wyjściem nad jezioro o powierzchni c.a. 60 m2

CZĘŚĆ REKREACYJNA

  • Salon z kominkiem i barem
  • Pomieszczenie ze sprzętem sportowym

Położenie

Przystań “Róża Wiatrów” położona jest w miejscowości Mielno, gminie Grunwald, w województwie warmińsko-mazurskim,
bezpośrednio nad jeziorem Mielno.

Nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od Olsztynka i niespełna 40 km od Olsztyna – stolicy województwa warmińsko-mazurskiego.

W pobliżu Przystani znajdują się restauracje (ok. 150 m) oraz sklep spożywczo-przemysłowy (ok. 500 m).

Do niewątpliwych pobliskich atrakcji należą z pewnością Pola Grunwaldzkie położone zaledwie 5 km od Przystani.

Bazując na naszej znajomości rynku nieruchomości oraz wieloletnim doświadczeniu w obsłudze tego rynku w każdym możliwym aspekcie, wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu nieruchomości oraz ich przygotowaniu do rozpoczęcia procesu deweloperskiego i późniejszej komercjalizacji.

 

DECISIVE Real Estate współpracuje z najlepszymi specjalistami z każdej z dziedzin dotyczących obsługi rynku nieruchomości – włączając w to architektów, biura projektowe, inżynierów, managerów, rzeczoznawców majątkowych, analityków finansowych, etc.

DECISIVE Real Estate cieszy się zaufaniem wielu podmiotów (w tym spółek, jak i podmiotów prywatnych) będących właścicielami szeregu prestiżowych produktów, które mogą stanowić doskonałą bazę dla inwestycji zarówno inwestorów rodzimych jak i zagranicznych. Jednym z takich produktów jest właśnie Przystań “Róża Wiatrów” w Mielnie, który niniejszą prezentacją mogliśmy Państwu zaoferować.

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas.

Zapraszamy do kontaktu

Prezentacja do pobrania – https://bit.ly/3FhD5cj

tel: +48 502 953 135

e-mail: info@decisivere.com

adres: ul. Puławska 99A, 02-995 Warszawa

Zobacz pozostałe nieruchomości

Stacje benzynowe – Gdańsk, Inowrocław

DECISIVE REAL ESTATE’s offer includes two real estates that constitute unique investment opportunities – allowing you to invest your capital in one of the safest

Magazyn przy ul. Wał Miedzeszyński 168

Dear Sirs, herby we want to present new, exceptional, offer in portfolio of DECISIVE REAL ESTATE as an exclusive agent, situated in perfectly communicated part