fbpx

Przystań “Róża Wiatrów” – Mielno gm. Grunwald

INFORMACJE WSTĘPNE

W niniejszej prezentacji pragniemy przedstawić Państwu produkt inwestycyjny – zabudowaną trójkondygnacyjnym budynkiem nieruchomość w Mielnie, gminie Grunwald w województwie warmińsko-mazurskim położoną bezpośrednio nad jeziorem Mielno. Przystań “Róża Wiatrów” – bo pod taką nazwą funkcjonuje obecnie prowadzony na nieruchomości pensjonat – to miejsce niezwykłe, o doskonałej lokalizacji, zaledwie 5 metrów od linii brzegowej malowniczego jeziora Mielno, z pokojami z bezpośrednim widokiem na jezioro.

Niewątpliwym atutem “Róży Wiatrów” jest przystań z podnoszonym pomostem o powierzchni 52,2 m2 oraz altaną o kubaturze 43,3 m3, jak również utwardzone nabrzeże tworzące port jachtowy. Wszystkie urządzenia portowe posiadają wszelkie wymagane pozwolenia wodno-prawne.

Nieruchomość posiada w pełni uregulowany stan prawny, przy jednoczesnym braku jakichkolwiek obciążeń prawno-finansowych.

0
Powierzchnia Nieruchomości (ha)

Bezpośredni dostęp do jeziora

INFRASTRUKTURA

Nieruchomość posiada pełną infrastrukturę zezwalającą na jej całkowite wykorzystanie zarówno na cele turystyczne, jak i mieszkalne.

Całość Nieruchomości ogrodzona została płotem metalowo-drewnianym na wysokiej podmurówce z kamienia. Główna brama wjazdowa otwiera się automatycznie.

Podwórze Nieruchomości mieści kilka samochodów i wyłożone zostało kostką, z wybudowaną podziemną instalacją odwodnieniową.

Na Nieruchomości stworzono także odrębny wybieg dla psów.

Teren Nieruchomości został ogrodniczo zagospodarowany – drzewka ozdobne, krzewy ozdobne, kwiaty, trawniki.

Nieruchomość podłączona jest do gminnej sieci wodno-kanalizacyjnej dwoma niezależnymi przyłączami wodnymi.

Stworzono trzy sposoby ogrzewania: piec CO na ekogroszek o mocy 75 KW, kominek z płaszczem wodnym o mocy 42 KW oraz dodatkowe ogrzewanie gazowe.

WNĘTRZE PENSJONATU

W budynku mieszkalnym użytkowanych jest:

  • 15 pokoi
  • 10 łazienek
  • 3 kuchnie (w pełni wyposażonych),
  • salon z kominkiem i barem o powierzchni 90m2, w pełni wyposażony
  • pomieszczenie rekreacyjne, z bezpośrednim widokiem i wyjściem nad jezioro o powierzchni c.a. 60 m2

CZĘŚĆ REKREACYJNA

  • Salon z kominkiem i barem
  • Pomieszczenie ze sprzętem sportowym

Położenie

Przystań “Róża Wiatrów” położona jest w miejscowości Mielno, gminie Grunwald, w województwie warmińsko-mazurskim,
bezpośrednio nad jeziorem Mielno.

Nieruchomość znajduje się zaledwie 10 km od Olsztynka i niespełna 40 km od Olsztyna – stolicy województwa warmińsko-mazurskiego.

W pobliżu Przystani znajdują się restauracje (ok. 150 m) oraz sklep spożywczo-przemysłowy (ok. 500 m).

Do niewątpliwych pobliskich atrakcji należą z pewnością Pola Grunwaldzkie położone zaledwie 5 km od Przystani.

Bazując na naszej znajomości rynku nieruchomości oraz wieloletnim doświadczeniu w obsłudze tego rynku w każdym możliwym aspekcie, wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu nieruchomości oraz ich przygotowaniu do rozpoczęcia procesu deweloperskiego i późniejszej komercjalizacji.

 

DECISIVE Real Estate współpracuje z najlepszymi specjalistami z każdej z dziedzin dotyczących obsługi rynku nieruchomości – włączając w to architektów, biura projektowe, inżynierów, managerów, rzeczoznawców majątkowych, analityków finansowych, etc.

DECISIVE Real Estate cieszy się zaufaniem wielu podmiotów (w tym spółek, jak i podmiotów prywatnych) będących właścicielami szeregu prestiżowych produktów, które mogą stanowić doskonałą bazę dla inwestycji zarówno inwestorów rodzimych jak i zagranicznych. Jednym z takich produktów jest właśnie Przystań “Róża Wiatrów” w Mielnie, który niniejszą prezentacją mogliśmy Państwu zaoferować.

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas.

Zapraszamy do kontaktu

Prezentacja do pobrania – https://bit.ly/3FhD5cj

tel: +48 502 953 135

e-mail: info@decisivere.com

adres: ul. Puławska 99A, 02-995 Warszawa

Zobacz pozostałe nieruchomości

Pałac pod Kampinosem

Previous Next The Palace nearby Kampinos Forest The Palace with almost 7 hectares of amazing garden and the lake is at the same time located

Stacje benzynowe – Gdańsk, Inowrocław

DECISIVE REAL ESTATE’s offer includes two real estates that constitute unique investment opportunities – allowing you to invest your capital in one of the safest