fbpx

Pałac Malina w Kutnie na sprzedaż

O Pałacu

Z ogromną przyjemnością pragniemy Państwu zaprezentować ten wspaniały obiekt wystawiony na sprzedaż – Pałac Malina – zlokalizowany w odległości 3 km od Kutna, ok. 50km od Łodzi i ok. 120 km od Warszawy.  

Ten wspaniały XIX-wieczny pałac jest w doskonałym stanie, widocznym na zdjęciach. Gotowy do użytku „od zaraz” bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek istotnych nakładów inwestycyjnych. Otoczony jest wspaniałym ogrodem wraz ze stawem zarybionym przepięknymi okazami egzotycznych gatunków ryb. Pałac ma 20 pokoi noclegowych, każdy z własną łazienką i prysznicem oraz licznymi, przepięknymi, reprezentacyjnymi salami oraz pokojami, w tym z salą balową, w pełni wyposażoną kuchnią i barem w kondygnacji podziemnej oraz strefą wypoczynku.

Pałac może być wykorzystany na cele hotelowe, pomieszczenia biurowe, centrum rozrywkowo-konferencyjne, jak również prywatną rezydencję i inne. Możliwy jest zakup pałacu bez wyposażenia, jak również wraz z nim.

Właściciele aranżując wnętrza postawili na eklektyzm zachowując XIX-wieczną domową atmosferę pałacu, która współgra stylistycznie i aranżacyjnie z nowoczesnością.

W wyposażeniu poszczególnych pomieszczeń wzrok przyciąga cała masa antyków – mebli, lamp, zegarów, obrazów i innych bibelotów, które nadają miejscu niepowtarzalny klimat.

Pałac Malina to miejsce dziś w całości gotowe do użytku, w pełni wyposażone, o wysokim standardzie wykończenia.

0
Powierzchnia użytkowa Pałacu (m2)
0
Powierzchnia kompleksu pałacowo-parkowego (m2)

Wejście oraz parter Pałacu

Play Video

Jak możemy zobaczyć na przygotowanym materiale wideo, wejście do budynku jest przez reprezentacyjny portyk. Na co należy zwrócić uwagę, to odnowione, stylowe korytarze i halle. Na parterze znajduje się kilka gabinetów, otwarta przestrzeń, którą można wykorzystać do organizacji eventów oraz bankietów. Pałac posiada aż pięć kondygnacji oraz podpiwniczenie.

I piętro Pałacu Malina

Play Video

Na I piętrze, poza otwartą przestronną salą znajdują się pokoje gościnne, dwa tarasy – jeden od strony bramy głównej, drugi z widokiem na park oraz staw, a także klimatyczna biblioteka.

Biblioteka

Play Video

Zasługuje ona na szczególną uwagę – gromadzone są pozycje książkowe pochodzące nawet z początku XIX wieku (można znaleźć tu m.in. wydawnictwa z okresu napoleońskiego czy pierwsze wydania dzieł Sienkiewicza), nuty, historyczne czasopisma, płótna, ryciny, albumy ze zdjęciami.

Podpiwniczenie - część rekreacyjno-pubowa

Play Video

Podpiwniczenie składa się z sali barowej oraz przestrzeni restauracyjnej, pokojów do relaksu oraz zaplecza kuchennego, pozwalającego na obsługę wydarzeń liczących ponad 100 uczestników.

Galeria zdjęć

Możliwości inwestycyjne

Dzięki wykonanym pracom remontowo-aranżacyjnym oraz pełnemu wyposażeniu, Pałac Malina jest produktem kompletnym, który już od dziś może pełnić funkcję:

 • hotelu
 • pomieszczeń biurowych
 • centrum eventowo – konferencyjnego
 • prywatnej rezydencji mieszkalnej

Doskonała lokalizacja, przepiękna zieleń parkowo-pałacowa oraz stylowe wnętrza Pałacu spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Inwestorów, ich Klientów i Gości.

Lokalizacja

Pałac położony jest w atrakcyjnej lokalizacji:

 • Malina – gmina Kutno
 • 3 km od centrum Kutna
 • Północna część województwa łódzkiego
 • Odległość od centrum Kutna do Łodzi – ok. 50 km
 • Odległość od Warszawy – ok. 120 km
 • Autrostrada A1
 • Droga krajowa 92 (Warszawa – Poznań)
 • Droga krajowa 60 (Kutno – Płock)

Bazując na naszej znajomości rynku nieruchomości oraz wieloletnim doświadczeniu w obsłudze tego rynku w każdym możliwym aspekcie, wspieramy naszych Klientów w pozyskiwaniu nieruchomości oraz ich przygotowaniu do rozpoczęcia procesu deweloperskiego i późniejszej komercjalizacji.

 

DECISIVE Real Estate współpracuje z najlepszymi specjalistami z każdej z dziedzin dotyczących obsługi rynku nieruchomości – włączając w to architektów, biura projektowe, inżynierów, managerów, rzeczoznawców majątkowych, analityków finansowych, etc.

DECISIVE Real Estate cieszy się zaufaniem wielu podmiotów (w tym spółek, jak i podmiotów prywatnych)
będących właścicielami szeregu prestiżowych produktów, które mogą stanowić doskonałą bazę dla inwestycji zarówno inwestorów rodzimych jak i zagranicznych. Jednym z takich produktów jest właśnie Pałac Malina – absolutny produkt premium, który niniejszą prezentacją mogliśmy Państwu zaoferować.

Dziękujemy Państwu za poświęcony czas.

Zapraszamy do kontaktu

Karolina Samul

tel: +48 881 510 710

e-mail: karolina.samul@decisivere.com

adres: ul. Puławska 99A, 02-995 Warszawa

 

Zobacz pozostałe nieruchomości

Stacje benzynowe – Gdańsk, Inowrocław

DECISIVE REAL ESTATE’s offer includes two real estates that constitute unique investment opportunities – allowing you to invest your capital in one of the safest

Magazyn przy ul. Wał Miedzeszyński 168

Dear Sirs, herby we want to present new, exceptional, offer in portfolio of DECISIVE REAL ESTATE as an exclusive agent, situated in perfectly communicated part